Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 27 чоловік

Онлайн-лекція «Протидія торгівлі людьми»

Дата: 29 травня 2020 о 21:28, Оновлено 1 червня 2020 о 21:48
186 переглядів

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини.
У Грабицькій гімназії, 29 травня 2020 року була проведена онлайн-лекція «Протидія торгівлі людьми» у програмі Duo для учнів 8-9 класів під час якої висвітлювались актуальні питання з протидії торгівлі людьми та анкетування для визначення рівня обізнаності здобувачів освіти з проблемою торгівлі людьми на сайті «Мій клас».
Метою даних заходів було:
- підвищити рівень проінформованості та усвідомлення учнями проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища;
- показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, ознайомлення з правилами безпечного виїзду та перебування за кордоном.
Учні мали можливість переглянути соціальні відеоролики. Психолог розповіла дітям, що торгівля дітьми, як негативне явище, може виявлятися в різних формах. Починаючи від викрадення дитини до їх продажу з використанням обману.
Ніхто з учнів не залишився байдужим до цієї теми, обговорювали та задавали питання які хвилювали їх. Крім почутої інформації отримали пам’ятку «Як не стати жертвою торгівлі людьми» та «Правила безпечної поведінки в Інтернеті» .

Пам’ятка
«Як не стати жертвою торгівлі людьми»

1. Ніколи нікому у жодному разі не віддавай свої ідентифікаційні документи, крім офіційних службовців! Завжди отримуй та сплачуй за свій закордонний паспорт, візи та проїзні документи самостійно. Це врятує ТЕБЕ від боргової кабали та стане на перешкоді торгівцям людьми використати ТВОЇ документи для вчинення інших злочинів.
2. Обов’язково візьми із собою копію внутрішнього та закордонного паспортів. У разі необхідності ці копії можуть спростити процедуру отримання документів на повернення в Україну.
3. ТИ можеш отримати додаткову інформацію, зателефонувавши до громадських організацій, що протидіють торгівлі людьми в Україні.
4. Переговори про працевлаштування за кордоном, навчання, туристичні подорожі чи шлюб не веди наодинці з агентом. Запроси взяти участь у переговорах свою довірену особу, члена сім’ї чи близьку людину. Перевір, чи має агент або фірма ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном.
5. З метою працевлаштування за кордоном необхідно укласти трудовий договір зрозумілою для ТЕБЕ мовою. Такий договір оформляють у двох примірниках, один з яких залишається у ТЕБЕ.
6. Якщо ТИ їдеш за кордон законно працювати, необхідно отримати робочу візу. Туристична або гостьова віза не дає права на роботу. ТИ можеш стикнутися з нелегальним становищем, експлуатацією та принизливою депортацією із країни.
7. Термін законного перебування на території іноземної держави вказаний у візі. Не користуйся послугами незнайомців, які пропонують послуги щодо подовження цього терміну.
8. Залишай своїм родичам та друзям декілька копій наступних документів: внутрішнього паспорту України, закордонного паспорту, візи, контракту, свідоцтва про народження, проїзних документів та фотографії. До того ж, повідом їм телефонні номери свого роботодавця, своїх друзів за кордоном, консульства (посольства) України та місця потенційного проживання.
9. Якщо за кордоном ТИ потрапив у важку ситуацію, звертайся по допомогу до посольства або консульства України в країні перебування або зателефонуй до Міністерства закордонних справ України.

Правила безпечної поведінки в Інтернеті
Не надавати ніякої особистої інформації (ім’я, вік, адресу, номер телефону, номер школи, місце роботи батьків) без згоди батьків.
1. Якщо я отримаю інформацію, яка примусить мене почуватися некомфортно, я одразу розповім батькам або вчителю. Мої батьки знають усіх, з ким я спілкуюсь в Інтернеті.
2. Я ніколи не погоджусь зустрітися з тим, з ким я познайомився в Інтернеті, без попередньої згоди батьків. Якщо я буду зустрічатися, то це буде людне місце, і я запрошу кого-небудь з батьків.
3. Я ніколи не вишлю свої фото людині, з якою я познайомився через Інтернет, не порадившись з батьками.
4. Я не буду відповідати на листи чи прохання, які викликають почуття дискомфорту або сорому.
5. Ми встановимо з батьками правила роботи в Інтернеті:
• Час моєї роботи в Інтернеті,
• Області відвідування Інтернету.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.